Hakkımızda

AREAS Proje Pazarlama, yerli ve yabancı yatırımcı ve fonların Türkiye’de  üreteceği inşaat projelerinin pazarlama ve satış sürecinin tüm aşamalarında; iş geliştiricilere A'dan Z'ye değer katan, profesyonel bir Pazarlama ve Satış organizasyonudur.

AREAS, bir inşaat projesinin kimler için ve nasıl planlanması gerektiğinden, proje ismine, fiyatların tespitinden, pazarlama ve satış stratejilerine, reklam, basın ve halkla ilişkiler çalışmalarından, satış kampanyaları oluşturulmasına, yerli ve yabancı müşteri pazarlıklarından, son ünitenin hak sahibine teslim edilmesine kadar, bir projenin pazarlama ve satış sürecinin tüm aşamalarında bizzat yer alarak, profesyonel hizmetler ve akılcı çözümler üreten, sektörünün en güçlü temsilcilerinden biridir.

 

ŞİMDİ HİZMET KALİTEMİZİ TAÇLANDIRDIK

AREAS Proje Pazarlama olarak uzun yıllardır inşaat sektöründe sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi şimdi yurt dışı satışlarına yönelik MELARES Turkey Properties markamızla taçlandırdık. Bugüne kadar yol haritamız olan "fayda odaklı" ve "kaliteli" hizmet anlayışımızı yurt dışı satışlarında MELARES Turkey Properties markamızla eksiksiz bir şekilde sürdürüyoruz.