Projelerimiz
BAHARYAKA EYÜPSULTAN
Eyüpsultan Merkezin En Büyük Konut Projesi
Eyüpsultan merkezin en büyük konut projesi olan Baharyaka Eyüpsultan, 6 katlı 27 blokta 593 daireden oluşmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden oluşan proje, geniş aileler için dubleks daire seçenekleri de sunuyor. Proje, konumu ve sosyal aktiviteleri ile yüksek yatırım değerine sahiptir.
Eyüpsultan / İstanbul
RESİM İSTANBUL NEFES
Resim Başkadır
Sancaktepe'de 1.394 konut olarak inşa edilen ve İstanbul Anadolu Yakası'nın en gözde yaşam merkezlerinden biri olan proje, 1+1'den 4+1'e farklı özelliklerde her beğeniye hitap eden daire tiplerine sahiptir.
Sancaktepe / İstanbul
TOSKANA ORIZZONTE
Tek Katlı Villa Yaşamı
Büyükçekmece Göl Vadisi - Karaağaç bölgesinde yer alan Toskana Orizzonte insan fizyolojisi için en uygun yaşam şekli olan ‘’Tek Katta Yatay Yaşam’’ konseptiyle tasarlandı. Projenin satış süreci tamamlanmıştır.
Büyükçekmece / İstanbul
MOD İSTANBUL
Şehrin En Şık Modu
Kağıthane bölgesinde Belgrad Ormanı'na karşı manzarasıyla ayrıcalıklı bir konumunda inşa edilen proje 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri ve şehrin merkezine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projenin satış süreci tamamlanmıştır.
Kağıthane / İstanbul
RESİM MODERN
Modern Dünyada Yeni Bir Yaşam Konsepti
İstanbul Avrupa Yakası’nın hızla gelişen bölgesi Kağıthane'de modüler ev konseptiyle tasarlanan, sıradışı sosyal olanaklara sahip proje 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 335 konuttan oluşmaktadır. Resim Modern’nin satış süreci devam etmektedir.
Kağıthane / İstanbul
YENİ NESİL EYÜP
Modern Zamanlar ile Tarihin Buluşma Noktası
Eyüp bölgesinin en kıymetli arazilerinden biri üzerinde yükselen proje, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle modern bir yaşamın kapılarını açıyor. Projenin satış süreci tamamlanmıştır.
Eyüp / İstanbul
PRAVA KARTAL
Zor Beğenenlerin Tercihi
Kartal minibüs yolu üzerinde, hayatın ritminden kopmadan bir yaşam sürmek isteyenler için tasarlanan ve 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden oluşan proje, bölgenin mimari çehresini değiştirecek.
Kartal / İstanbul
ATAŞEHİR MODERN
Gerçek Ataşehir'de Gerçek Bir Yaşam
Ataşehir'in tam merkezinde 979 konut ve ticari ünitelerden oluşan muhteşem modern bir yaşam...
Ataşehir / İstanbul
SELECTIVE BLUE
Deniz Kokan Hayatlar
Muhteşem adalar ve deniz manzaralı konumuyla Kartal sahilde yer alan proje, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleriyle bölgenin mimari baş yapıtlarından biri...
Kartal Sahil / İstanbul
KUYAŞ TİCARİ
Altın Değerinde Bir Yatırım Fırsatı
Kuyaş Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres yolu üzerinde inşa edilen Kuyumcukent, İstanbul Vizyon Park Ofis Plaza ve İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza'da farklı seçeneklerde ofis - dükkân - atölye - mağazalar bulunmaktadır.
Yenibosna / İstanbul
SELECTIVE PORT
Daha Fazla Yaşam
Pendik Ankara Caddesi üzerinde, Yayalar Metro istasyonunun hemen yanında yüksek lokasyon değerine sahip proje, 1+1’den 4+1'e farklı konut seçeneklerinden oluşmaktadır. Projenin satış süreci tamamlanmıştır.
Pendik / İstanbul
MERKEZ ZEKERİYAKÖY
İstanbul'da Yaşamanın Gerçek Ödülü
Zekeriyaköy'ün en değerli son arazilerinden birinde inşa edilen proje 2+1 çatı dubleksi ve 3+1 bahçe dubleksi seçenekleriyle sakinlerine farklı tadlar sunuyor. Projenin satış süreci tamamlanmıştır.
Zekeriyaköy / İstanbul
MAHAL SANCAKTEPE ADA
Keyifli Bir Yaşam İçin
İstanbul'un en genç ilçelerinden biri olan Sancaktepe’de inşa edilen projede, 2+1 ve 3+1 dört farklı tipte konut bulunmaktadır. Mahal Sancaktepe Ada'nın satış süreci tamamlanmıştır.
Sancaktepe / İstanbul
MAHAL SANCAKTEPE
Yaşama Değer Katar
Sancaktepe'de özellikli konumda yer alan projede, her ihtiyaca hitap eden büyüklük ve özellikte 1+1'den 3+1'e beş farklı tipte dizayn edilen konutlar yer almaktadır. Mahal Sancaktepe'nin satış süreci tamamlanmıştır.
Sancaktepe / İstanbul
MİMART ÇARŞI
Çorlu’nun Yeni Alışveriş Gözdesi
Tekirdağ'ın en büyük konut projesi Armada City içinde bulunan Mimart Çarşı'da iki etapta, büyüklükleri 24m2 ile 150m2 arasında değişen 90 ticari ünite, bölgenin ticari çekim merkezi olmuştur. Mimart Çarşı’nın satış süreci tamamlanmıştır.
Çorlu / Tekirdağ
SELECTIVE PRESTIGE
Hayata Prestij Kat!
Ataşehir ve İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında Şerifali’de yükselen Selective Prestige, yatırım değeri yüksek daireleri ve onlarca farklı aktivite alanıyla bölgedeki en çok tercih edilen projelerden biri olmuştur. Selective Prestige’in satış süreci tamamlanmıştır.
Şerifali / İstanbul
SULTOWN
Yatırımcının Gözbebeği
Sultanbeyli’de TEM otoyolunun yanı başında, konut ve ticari alanlardan oluşan Sultown’da, konutlar ve farklı tipte ticari üniteler bulunmaktadır. Sultown’ın satış süreci tamamlanmıştır.
Sultanbeyli / İstanbul
SELECTIVE SHOPS
Sınırlı Sayıda Sınırsız Kazanç
TEM otoyolunun yanı başında Yakacık Caddesi üzerinde yatay konseptli tek blokta ticari ünitelerin yer aldığı Selective Shops, bölgenin alışveriş açısından oldukça hareketli bir noktasında yer almaktadır. Selective Shops'un satış süreci tamamlanmıştır.
Samandıra / İstanbul
KELEBEKLER VADİSİ
Bahçeşehir'de Kelebek Etkisi
Kelebekler Vadisi, Bahçeşehir’in en güzel lokasyonlarından birinde konumlanmış, villa ve dairelerden oluşan az katlı yatay bir yaşam konseptine sahiptir. Kelebekler Vadisi'nde 120m2 ile 176m2 arasında değişen altı farklı tipte daire ve 324m2 ile 371m2 arasında üç farklı tipte villa bulunmaktadır. Kelebekler Vadisi'nin satış süreci tamamlanmıştır.
Bahçeşehir / İstanbul
SELECTIVE SAMANDIRA
Sınırlı Sayıda Sınırsız Yaşam
Samandıra bölgesinde, az katlı ve butik bir konseptle hayata geçen projede, 81m2 ile 163m2 arasında değişen beş farklı tipte daire bulunmaktadır. Selective Samandıra’nın satış süreci tamamlanmıştır.
Samandıra / İstanbul
ARMADA CITY
Çorlu’nun Kalbinde Yeni Yaşam Alanı
Çorlu'nun alışveriş ve sosyal hayatının yaşandığı kent merkezinde inşa edilen ve Tekirdağ'ın en büyük konut projesi olan Armada City, 64m2 ile 177m2 arasında değişen yedi farklı tipte toplam 1.831 konut ile İstanbul standartlarını Çorlu'ya taşımıştır. Armada City’nin satış süreci tamamlanmıştır.
Çorlu / Tekirdağ
SELECTIVE KARTAL
Bu Hayat Sizin
Kartal E-5’e bir dakikalık mesafedeki konumuyla, yüksek yaşam standartları sunan özel bir proje olan Selective Kartal, büyüklükleri 67m2 ile 191m2 arasında değişen altı farklı daire tipiyle bölgenin nitelikli ilk konut projelerinden biridir. Selective Kartal Evleri’nin satış süreci tamamlanmıştır.
Kartal / İstanbul
ARMİNA EVLERİ
Geleceğinize Değer
Armina Evleri, inşası devam ederken, insanların "Buraya nasıl gelinir?" dediği projelerden... Ancak zaman içinde, inşaat süreci tamamlanmadan satışları biten projelerimizden biri oldu. Toplam 720 konuttan oluşan proje, bugün bile önünden geçerken bizi duygulandırıyor. Armina Evleri’nin satış süreci tamamlanmıştır.
Bahçeşehir / İstanbul